Sizin hala Web Siteniz yok mu? Tıklayın
İptal İade Koşulları - Pro Web Siteniz

İptal İade Koşulları

İptal İade Koşulları

Siparişimdeki ürünleri hangi şartlarda iade edebilirim?


- Siparişinizdeki ürün ya da ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.
- İade paketinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde göndermeniz gerekmektedir.
- Ürün/ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.
- Ürün/ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.
- Ürün/ürünlerin yıpranmamış, yıkanmamış ilk hali korunarak saklanmış ve satışa çıkacak şekilde iade edilmesi gerekmektedir.
- Hijyen politikamız gereği maske ve siperlik ürünlerinde, iç çamaşırı, mayo/bikini ve küpe vb. aksesuar ürünlerinde kesinlikle iade alınmamaktadır.


İnternet mağanızdan aldığım ürünleri mağazanıza değiştirebilir miyim?
Değişimlerinizi 7 gün içinde mağazamızdan yapabilirsiniz. (İnternet mağazamızda değişim yapılmamaktadır.)


İnternet mağazanızdan aldığım ürün/ürünleri mağazanıza iade edebilir miyim?


İnternet mağazamızdan aldığınız ürün/ürünleri sadece internet mağazamıza, MNG kargo yoluyla kargo ücreti tarafınızca karşılanacak şekilde iade edebilirsiniz.İnternet mağazamızdan aldığınız ürün/ürünler için mağazamızda iade işlemi yapılmamakta ödediği ürün bedeli üzerinden değişim yapılmaktadır.


Online siparişimdeki ürün yada ürünleri nasıl iade edebilirim?


Aldığınız ürün ya da ürünleri  deneme.com internet sitemize giriş yaparak iade taleplerim kısmındaki bilgileri girdikten sonra Siparişinizle birlikte size yollanan irsaliyeli faturanızı dilediğiniz MNG şubesine, anlaşma fiyatlarımızdan yararlanarak kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanacak şekilde deneme Firma İadesi şeklinde teslim etmeniz yeterlidir, ayrıca bir iade adresi belirtmeniz gerekmemektedir. 
 

DEĞİŞİM VE İADELERDE KARGO ÜCRETLERİ  ALICI TARAFINDAN ÖDENİR. İADE VE DEĞİŞİMLER YALNIZCA ÜRÜN BEDELİ ÜZERİNDEN YAPILMAKTADIR.

Göndermiş, iade etmiş olduğunuz ürün, iade politikamıza uygun değil ise, ürününüz anlaşmalı MNG kargo firması ile tarafınıza alıcı ödemeli olarak geri gönderilir. Lütfen kargonuzu teslim alınız.Teslim alınmadığı takdirde ürünle ilgili hiç bir sorumluluk deneme.com'a ait değildir. 

Siparişim yanlış/eksik/kusurlu geldi ne yapmalıyım?


Teslimat esnasında, siparişinizi teslim aldığınızı gösteren imzayı attıktan sonra mutlaka kargo görevlisi ile birlikte paketteki ürünleri kontrol ediniz. Siparişinizde eksik ya da kusurlu ürün olması veya paketin hasarlı olması halinde kargo görevlisine 'Hasar Tespit Tutanağı' tutturmayı ihmal etmeyiniz. Bu tutanak ile birlikte ürünleri teslim almadan iade ediniz. Bu işlemler yapılmadan iade alınan paketlerde sorumluluk deneme.com'a ait olmayacaktır.


Kapıda Ödeme Yapabilir miyim?


- Toplam ürün bedeli 500tl yi aşmayan ürün alımlarında kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
- KAPIDA NAKİT ÖDEME tercihinizde, Kargo Hizmet Bedeline ek olarak, Kapıda Ödeme Bedeli de faturanıza yansıtılacaktır.
- KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME tercihinizde, 200tl ve üzeri ürün alımlarınızda, Kargo hizmet bedeli ve Kapıda ödeme bedeline ek olarak,
- Kredi kartı ile ödeme komisyon bedeli faturanıza yansıtılacaktır. 


Kapıda Ödeme ile Oluşturduğum Siparişi Nasıl İade Edebilirim?


- İade işlemleriniz için ürünleri ve faturanızı, 7 gün içerisinde, deneme.com adresinden, iade taleplerim kısmından iade talebi oluşturarak MNG kargo ile deneme Firma İadesi şeklinde gönderim sağlayabilirsiniz.
Kargonuz adresimize ulaştıktan sonra, ürünler iade politikamıza uygun ise iade kabul işleminiz gerçekleştirilir ve para iadeniz en geç 15 iş günü içerisinde ödemeyi yapmış olduğunuz kartınıza gerçekleştirilir. Geri ödemenizin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterebilir.
 

Lütfen hesabınızı kontrol etmeyi unutmayınız.


Kapıda nakit veya kart ile ödemesi yapılan siparişlerin geri ödemesi sadece siparişi veren kişi üzerine kayıtlı bir banka hesabına, havale/eft yolu ile gerçekleştirilebilmektedir. IBAN bilginizi iade taleplerim kısmını doldurarak bizimle paylaşabilirsiniz.  Göndermiş, iade etmiş olduğunuz ürün, iade politikamıza uygun değil ise, ürününüz anlaşmalı MNG kargo firması ile tarafınıza alıcı ödemeli olarak geri gönderilir. Lütfen kargonuzu teslim alınız.Teslim alınmadığı takdirde ürünle ilgili hiç bir sorumluluk deneme.com'a ait değildir.
 

İNDİRİMDE ALINAN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM VE İADE YAPILMAMAKTADIR.


Kapıda Ödeme İle Oluşturduğum Siparişin İadesinde Hizmet Bedeli De İade Edilecek Mİ?


Kapıda ödeme hizmet bedeli, sipariş ücretinin kargo şirketi tarafından tahsil edilmesi işlemi için alınmaktadır. Siparişin teslimi sırasında bu hizmet sunulmuş olduğu için, ürünlerin iadesi durumunda hizmet bedeli iade edilmemektedir.
 

Ödeme şekli farketmeksizin iade işlemlerinde oluşacak tüm kargo giderleri alıcı tarafından karşılanır.
 

Banka Hesabım Yok İse Nakit İademi Nasıl Alabilirim?
 

Ücret iadesi işlemi sadece sipariş veren kişi üzerine kayıtlı bir banka hesabına, Havale/Eft yolu ile gerçekleştirilebilmektedir.

 

ŞİRKET BİLGİLERİ 

ADI/UNVANI : Deneme Butik

ADRES : Atakum/Bursa

E-POSTA: info@deneme.com

TEL : 0 362 500 00 00

ALIŞVERİŞ SEPETİ
KATEGORİLER
KURUMSAL